Implanty zębów

Od wieków ludzie mieli do natury ciche pretensje o to, że zęby odrastają tylko raz. Odkąd w stomatologii pojawiły się implanty, marzenia stały się rzeczywistością. Ta technologia jest obecnie tak skuteczna, że magia tak naprawdę przestaje nam być potrzebna.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak miłego jest w przegryzaniu marchewki? Bo nie chodzi tu tylko o sam smak. Twoje zęby są przekaźnikami wielu doznań. Nacisk, drganie, dotyk języka – to wszystko przenoszone jest przez ząb i jego korzeń do Twojej szczęki. Wydawałoby się, że utrata zęba na zawsze pozbawia Cię tych prostych przyjemności. Tak jednak nie jest. Implanty pozwalają nie tylko przywrócić brakujący ząb, ale i odczucia. Dzięki prostej serii zabiegów możesz odzyskać naturalny uśmiech i nadal cieszyć się pełnią doznań. Praktycznie każdy nasz pacjent, który zdecydował się na implant, już po krótkim czasie traktuje go – i czuje – jak własny ząb. Precyzyjnie wykonana, tytanowa śruba zachowuje się dokładnie tak samo, jak korzeń Twojego zęba. Dzięki temu w pełni odczuwasz każdy niuans, każdy smak, każdy pocałunek.

CZYM JEST IMPLANT ZĘBA

Implant to wykonana z zegarmistrzowską precyzją tytanowa śruba, bardzo dobrze tolerowana przez żywe tkanki Twojego organizmu. Po zrośnięciu się z kością, tytanowy trzon zachowuje się i funkcjonuje dokładnie jak korzeń zdrowego zęba. Dzięki tej przełomowej technologii miliony ludzi na cały świecie może cieszyć się naturalnym uśmiechem i komfortem życia ze zdrowym i silnym uzębieniem. Dobre wykonanie oraz najwyższej jakości komponenty to doskonała inwestycja – na długie lata, często nawet na dekady.

Co to są implanty?

w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu-odbudowujemy-kosc-pod-leczenie-implantologiczne

SZWAJCARSKA PRECYZJA WYKONANIA

Pacjenci wybierają naszą klinikę z wielu powodów. Jednak tym nadrzędnym, w którym zawierają się wszystkie inne, jest bez wątpienia zaufanie. W każdy z przeprowadzanych przez nas zabiegów wkładamy maksimum troski i zaangażowania. W jednym miejscu zebraliśmy zespół wybitnych specjalistów. Naturalnym dopełnieniem naszych działań była także selekcja najlepszego systemu implantologicznego, który rekomendujemy naszym pacjentom. Zdecydowaliśmy się na technologię renomowanej, szwajcarskiej firmy Straumann. Ten wiodący w branży producent posiada własny ośrodek badawczy, w którym od lat projektuje jedne z najlepszych i najbardziej precyzyjnych implantów na świecie.

UŚMIECHNIJ SIĘ. PIĘKNIE I NATURALNIE

Cel jest prosty. Sprawić, by w miejscu ubytku pojawił się nowy ząb. Ząb, który natychmiast będziesz odczuwać jak własny. Prowadzi do tego równie prosty proces:

  • Rozpoczynamy od oceny sytuacji klinicznej i niezobowiązującej konsultacji. Za pomocą nowoczesnego tomografu 3D dokładnie sprawdzamy możliwości osadzenia implantu i proponujemy najlepsze rozwiązania.
  • Następnie wykonujemy precyzyjny szablon służący umieszczeniu implantu w optymalnej pozycji. Staramy  się, by cały proces został przeprowadzony w jak najkrótszym czasie.
  • Samo wszczepienie implantu trwa krócej niż założenie zwykłej plomby. Zabieg wykonuje jeden z najlepszych specjalistów w Polsce.
  • Podczas okresu gojenia i integrowania się implantu w miejscu ubytku przedniego zęba pojawia się estetyczna, tymczasowa korona.
  • Ostatnim etapem procesu jest osadzenie estetycznej korony.
  • Już tego samego dnia możesz zacząć chrupać marchewki.

Swoboda i spontaniczność są silnie związane z tym, jak postrzegasz i czujesz swoje zęby. Dołącz do grona ludzi, którzy potrafią uśmiechać się bez powściągliwości i być w tym w pełni naturalni. W Sobota House of Dentistry oferujemy pełen zakres usług związanych z implantologią zębów. Umów się na wizytę. Przecież szeroki uśmiech jest najpiękniejszym darem, jaki możesz dać sobie i swoim bliskim.

BEZPŁATNE badanie wstępne!
Masz więcej pytań? Umów się na BEZPŁATNE badanie wstępne!
UMÓW WIZYTĘ TERAZ

Lekarze specjalizujący się w wszczepianiu implantów zębów:

Powiązane zabiegi

Odbudowa kości

w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu-odbudowujemy-kosc-pod-leczenie-implantologiczne

Korony

Mosty

Protezy