ZESPÓŁ

stomatolog-hanna-sobota-specjalizujaca-sie-w-protetyce-prowadzi-wlasna-klinike-stomatologiczna-w-poznaniu

Lekarz stomatolog Hanna Sobota

Stanowisko: Protetyk, periodontolog

Lekarz dentysta. Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w 1987 r., a już 2 lata później otworzyła własny gabinet stomatologiczny – SobotaDent. Jej specjalnością jest stomatologia estetyczna i protetyka. Jako jedna z nielicznych w Polsce zajmuje się leczeniem choroby okluzyjnej i bruksizmu.
Więcej

 

protetyk-stomatolog-malgorzata-gałczynska-rusin-pracujaca-w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu

Dr n.med. Małgorzata Gałczyńska-Rusin

Stanowisko: Protetyk

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w 2008 roku. W roku 2014  po promocji doktorskiej oficjalnie nadano tytuł doktora nauk medycznych! Z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską pt. „Jakość życia pacjentów w wieku podeszłym poddanych leczeniu protetycznemu”.
Więcej

Lekarz stomatolog Krystyna Kołek-Marszałek

Stanowisko: Ortodonta

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest absolwentką licznych kursów z  obszaru ortodoncji, okluzji, DSD, pracy z mikroskopem, protetyki oraz periodontologii.
Więcej

chirurg-stomatolog-michal-kozicki-specjalizuje-sie-w-wyrywaniu-zebow-w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu

Lekarz stomatolog Michał Kozicki

Stanowisko: Stomatolog dziecięcy, chirurg

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Interesuje się chirurgią przez co stale doskonali się w tej dziedzinie. Specjalizuje się w leczeniu dzieci, głównie w znieczuleniu gazem rozweselającym.
Więcej

Lekarz stomatolog Monika Lądowska

Stanowisko: Endodonta mikroskopowy

Lekarz stomatolog Monika Lądowska zajmuje się zabiegami z zakresu endodoncji wykonywanymi wyłącznie przy użyciu mikroskopu. Posiada tytuł lekarza specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Więcej

Lekarz stomatolog Małgorzata Bykowska

Stanowisko: Stomatolog dziecięcy

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu dzieci, głównie w znieczuleniu gazem rozweselającym.
Więcej

higienistka-paulina-czecholiska-specjalizuje-sie-w-periodontologii-idealnie-usuwajac-kamien-nazebny-pod-mikroskopem-w-klinice-stomatologicznej-w-poznaniu

Dyplomowana higienistka Paulina Czecholinśka

Stanowisko: Higienistka

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Ukończyła także z wyróżnieniem Curriculum Higienistki Implantologicznej.  Jest członkiem Polskiego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Higienistek Stomatologicznych.
Więcej

Dyplomowana higienistka Anna Wesołowska

Stanowisko: Higienistka

Ukończyła TEB Edukacja w Poznaniu na kierunku higieny stomatologicznej, gdzie uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania, fluoryzacji, lakowania, infiltracji(usuwania przebarwień) oraz wybielania